Prodej kyslíkových koncentrátorů pro CHOPN

Kde zakoupit koncentrátor kyslíku

Jedním z předních ověřených a největších prodejců kyslíkových koncentrátorů v České a Slovenské republice je firma Kyslík pro život, s.r.o. Výhodou tohoto prodejce plný záruční i pozáruční servis, doprava zdarma, pomoc s výběrem přístroje a rychlé doručení koncentrátoru až domů.


Na stránkách prodejce naleznete velký výběr koncentrátorů o to jak stacionárních, která dávají vysoký výkon a mohou běžet nepřetržitě 24 hodin denně, tak přenosných na baterii nebo do auta, napojitelných přes automobilovou zásuvku.


Další výhodou jsou nejnižší ceny na českém i slovenském trhu, velmi detailní manuály, online pomoc s výběrem nejvhodnějšího přístroje pomocí chatu na stránkách prodejce či na telefonu nebo e-mailu.


Kontakt na prodejce:

Kyslík pro život, s.r.o.

Pionýrů 839

738 01 Frýdek-Místek

Česká republika

distributor pro Českou a Slovenskou republiku


Stránky prodejce:

www.kyslikove-koncentratory.eu

Email: info@kyslikove-koncentratory.eu

Telefon: +420 770 63 29 23

(od 10:00 do 15:30, pondělí-pátek)

Kde kyslíkový koncentrátor půjčit

Pokud byste si rádi kyslíkový koncentrátor chtěli zapůjčit, ať už na zkoušku nebo např. na cestu, na dovolenou, případně se Vám Váš přístroj rozbil a potřebujete dočasně řešit přísun kyslíku, pak doporučujeme obrátit se na půjčovnu již výše zmíněného prodejce.


Zdá se, že se jedná o jedinou půjčovnu, která má přístroje k zapůjčení stále k dispozici, výhodné ceny a dopravu koncentrátoru kyslíku k Vám i od Vás zpět v ceně zapůjčení. Zapůjčení je možné jak pro Českou, tak Slovenskou republiku.


Na výběr máte mezi dvěma přenosnými a jedním stacionárním koncentrátorem, které jsou velmi kvalitní, dávají vysoké koncentrace kyslíku a jsou snadno ovladatelné.


U přenosných přístrojů je možnost zapůjčení také s druhou baterií navíc a vozíkem pro ještě snadnější přenos.


Stránky půjčovny naleznete zde:

www.pujcovna-kysliku.cz

Email: hanka-holenkova@kyslikove-koncentratory.eu.

Stacionární koncentrátor kyslíku pro CHOPN
Léčba CHOPN kyslíkem

Kde si oxygenátor pronajmout

Pokud potřebujete koncentrátor kyslíku, nebo-li oxygenátor zapůjčit na delší dobu, na čtvrt, půl roku a více, pak je pro Vás lepší volbou pronájem koncentrátoru.


Při potřebě delšího užívání kyslíku, v měsících i více, je pronájem kyslíku ideální. Je možno tak mít přístroj stále k dispozici.


Můžete si pronajmout či zapůjčit jak klasický stacionární koncentrátor do zásuvky, tak také přenosný na baterii či na 12V autozásuvku a být tak s kyslíkem stále mobilní.


Stránky pro pronájem koncentrátoru kyslíku naleznete zde:

www.pronajem-kysliku.cz

Email: pronajem@kyslikove-koncentratory.eu